• Meranie rôznych vzoriek vody 💧

• 📢 📢 Naši chemici 👨‍🔬👩‍🔬 usilovne pracujú hneď od začiatku školského roka 📅. Počas odborného výcviku ⚗️ si vyskúšali stanovenie rôznych vzoriek pitnej vody 💧 a namerané hodnoty 📊📈 porovnali s normami pre pitnú vodu. Voda základ života 🌧️🌀🌈🌊.

• Bezpečnosť pre nás všetkých

• 🔉🔊 Vaša bezpečnosť je pre nás prvoradá v každom smere ❤️. Preštudujte si ako sa správať vo viacerých mimoriadnych situáciách ⚠️. Ďakujeme 🙏🙏. #budmepripraveny

• Adaptačné aktivity pre našich prvákov

• 🔉🔊 Býva dobrým zvykom privítať nových žiakov v škole 🏫. Aj preto žiaci 3.ročníka 👨‍🔧👩‍🔬 s triednymi učiteľmi 👩‍🏫 urobili adaptačné aktivity 🧵🧶🎽. Vďaka nim sa nový žiaci dozvedeli viac o svojom odbore a spoznali priestory školy. Ďakujeme všetkým, ktorí sa podieľali na príprave a realizácii tejto akcie 🙏🙏.

• Úvodné zasadnutie školského parlamentu

• 📢 📢 Dnešné úvodné zasadnutie školského parlamentu dopadlo na výbornú 👍👍. Žiaci si rozdelili úlohy 🧾 a spoločnými silami 💪 sa vrhnú do ďalších projektov. A to všetko pod vedením pani učiteľky Mgr. Moniky Gerátovej 🍀❤️.

• Slávnostné otvorenie školského roka 2024/2025

• ☀️☀️ Dnes sme to slávnostne odštartovali 🎆🎈🎉. Je radosť💓 vidieť úsmev na tvárach našich žiakov aj vyučujúcich 👨‍🎓👩‍🏫👩‍🎓👨‍🏫. Veríme, že celý školský rok sa bude niesť v tomto znamení✨. Tešíme sa na mnoho krásnych spoločne strávených chvíľ 🥰.

• Sládkovičova ulica 104
          03401 Ružomberok