• Ružomberský priemyslovák

09.01.2024 08:48

Vážení rodičia, priatelia a sympatizanti našej školy,

občianske združenie Ružomberský priemyslovák bolo založené s cieľom aktívne pomáhať pri modernizácii technických prostriedkov vyučovania na Strednej odbornej škole polytechnickej Ružomberok, pri podpore odborného vzdelávania žiakov a učiteľov školy a podpore nadaných žiakov zo sociálne slabších rodín.

Aby občianske združenie mohlo plniť svoje poslanie, potrebuje  finančné prostriedky. Preto každá podpora z Vašej strany prispieva k zlepšeniu podmienok výchovno-vzdelávacieho procesu žiakov školy.

Kvapka nie silou, ale vytrvalosťou hĺbi kameň. Preto spojenie i malých finančných súm, ktoré predstavujú 2 % z Vašich daní môže vyústiť do väčšej sumy, ktorú už možno využiť na nové moderné učebné pomôcky i vzdelávacie aktivity žiakov a učiteľov našej školy.

Naše občianske združenie nemá zamestnancov. Správna rada aj ostatní členovia združenia vykonávajú túto činnosť v prospech školy bez nároku na odmenu.

Stanovy občianskeho združenia Ružomberský priemyslovák

Tlačivo v PDF – po stiahnutí je možné dopisovať údaje

Vyhlásenie o poukázaní sumy 2% z dane – predvyplnené tlačivo – aktualizované 2021

Podrobné informácie o postupe pri poukazovaní 2% nájdete na www.rozhodni.sk.

Údaje na vyplnenie prijímateľa :

Ružomberský priemyslovák

Sládkovičova ulica 62

034 01  Ružomberok

IČO : 36139106

DIČ : 2021653612

Ďakujeme za Vašu podporu.

Ing. Eva Böhmová, v. r.

predsedníčka OZ Ružomberský priemyslovák