• Erasmus + 2019/2020

• Obrázok, na ktorom je text, písmo, snímka obrazovky, logo

Automaticky generovaný popis

SOŠ polytechnická  po druhýkrát uspela   pri podávaní  projektu v rámci programu Erasmus+. Po úspešnom schválení prihlášky  pre vzdelávanie a odbornú prípravu, Kľúčová akcia 1  – Vzdelávacia mobilita jednotlivcov škola získala prostriedky z EÚ. Vo výberovej procedúre bol schválený grant na realizáciu projektu pod názvom

„Učíme sa pre svoju budúcnosť “ v sume  55 200 €.

Realizácia projektu bude prebiehať v  školskom roku 2019/2020. V rámci neho  sa 24 žiakov, 7 budúcich  tretiakov odboru mechanik mechatronik, mechanik strojov a zariadení, 5 automechanikov a 12 budúcich štvrtákov odboru mechanik mechatronik a mechanik strojov a zariadení zúčastnia v dvoch turnusoch dvojtýždňovej praxe  vo Viedni. Sprevádzať ich budú učiteľ a majster OVY. Žiaci si budú zvyšovať svoje vedomosti a získavať pracovné skúsenosti a zručnosti v niekoľkých firmách vo Viedni pod vedením miestnych mentorov.

Pokračujeme s novým projektom programu Erasmus+

Výberové konanie pre uchádzačov o účasť vo Viedni v školskom roku 2019/2020 v rámci programu ERASMUS +

KA102 – Mobilita učiacich sa a zamestnancov v OVP

Projekt pod názvom