• Michal Hruška

• TapHome

• SMART HOME SYSTÉM

- je to zariadenie pomocou ktorého si viete spríjemniť pobyt vo svojom domove, pracovisku, ... aj v karavane, ak budete chcieť :o)

- vďaka jeho užívateľskej prívetivosti a intuitívnemu ovládaniu si budete vedieť základnú konfiguráciu urobiť sami

- nepotrebujete k tomu nákladný hardware - postačí smartphone

- software je k dispozícii zdarma

- už pomocou základného komponentu systému - CORE viete ovládať rôzne spotrebiče, merať teplotu ... vyhodnocovať stav tlačidiel...

• Testovací panel

• Tento panel Vám bude slúžiť na zvládnutie vedomostí o spôsoboch zapojenia jednotlivých modulov.

Zistíte, ako a kde pripojiť žiarovku, ktorá má len svietiť a kde treba pripojiť žiarovku, ktorá sa bude dať stmievať.

Pomocou stýkačov je možné ovládať zariadenia, ktorých výkon / napájacie napätie neumožňuje priame zapojenie na komponenty systému TapHome.

Zistíte aký je rozdiel v ovládaní systému pomocou klasického tlačidla, alebo pomocou moderného - dotykového tlačidla.